Člověk na baterky

4. května 2015 v 17:33 | Markét |  Smyšlené ale většinou pravdivé
Poslední měsíce si fakt připadám jak ,,Člověk na baterky"
Mamka mně neustále nutí starat se o mladšího bráchu Adama a kamarádka Aida si myslí že jsem poradna a ještě ke všemu zpovědnice, táta mně pořád tahá po nějakých muzeích a přehání to s ,,VÝCHOVOU"
Rodiče se nedávno rozvedli a od té doby jsem na práškách. Zítra píšeme čtvrtletní písemku z matiky a na matiku máme učitelku Tropinovou - a ta se s náma nemazlí! Dneska jsem 4x zvracela a když to řeknu mamce... odpoví asi takhle ,, Neviděla jsem tě potom a za mnou jsi ani nepřišla, zítra pomažeš do školy!" Mamka nechce abych promeškala jediný den - chodím na výběrový gympl - těžce se sem dostaneš a lehce tě vykopnou! Hrozí mi to vykopnutí ale můj kluk mě drží nad vodou.
O přestávku na oběd jsem do sebe nalila dva energiťáky a došla jsem si na kafe. Školu docela zvládám ale dva dny jsem nespala - každou noc se šprtám na tu písemku z matiky...tohle bude už třetí noc. Ale po 4. hodině ráno jsem stejně na ty 3 hodiny usnula vyčerpáním. Ráno jsem vstávala jako obyčejně v sedm ráno, k snídaní jsem si uvařila kafe a dala jsem si housku ze včerejška. Ve škole jsem však měla nepatrný pocit hrůzy z dnešní písemné práce. Učitelka přišla do třídy a poslala mě k tabuli, abych napsala datum... těžké vyčerpání jsem ale neudržela a s hrůzou se mi to mísilo před očima! PÍP PÍP PÍP PÍP - slyšela jsem až v nemocnici. Zkolabovala jsem! JÁ?! Ocitla jsem se v nemocnici a vedle mně seděla - Má milovaná maminka!
Uklidňovala mně, příští den za mnou do nemocnice přišla sociální pracovnice která, mě chtěla poslat ihned za otcemPlačící!
Chtěla jsem však být s mou jedinou maminkou a navštěvovat mého jediného tatínka! Paní sociální pracovnice to zařídila a já už dnes nepiju ani to kafe!Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama