Srpen 2015

DENNÍ/ČEK?

30. srpna 2015 v 16:11 | Markét |  Články
Ahoj, doufám že se vám bude nový formát článků líbit. Články s tímto tématem budu psát asi jednou do týdne a k tomu budu psát ,,PŘÍBĚHY DNE" (Co se mi zajímavého stalo, nebo co jsem zažila). Ostatní články budou nahrazovat Příběhy dne...

DENÍK:
Milý deníčku, předevčírem jsem se vrátila z dovolené s mamkou. Cítím se osvěženě a načerpaně :)
Snad mi to vydrží po 1. září...
Písnička: Kryštof: Ty a Já
Knížka: Příliš mnoho Kateřin (NEDOČTENÁ)
Místo: Teos (Turkey)
Zvíře: Kočka z Efesu (Přidám na FB sdílením)
Fotka mně: Moje profilovka na osobním FB
PŘIZNÁNÍ!
(OHLEDNĚ DOVOLENÉ)
Móc jsem si užila svačinky a...
BAZÉN.MOŘE.HOTEL.VÝLET ... ATD.
JSEM ŠŤASTNÁ A TĚŠÍM SE NA 1. TÝDEN ŠKOLY... NA DALŠÍ UŽ NE!
Pořádně užívejte a odpočívejte :)

Jak nemyslet?

17. srpna 2015 v 17:22 | Markét
Ahoj, dnes píšu článek, který by se měl týkat tématu týdne.
Přemýšlíte občas, když si jdete lehnout, nad tím, co jste dneska udělali špatně, nebo na co jste zapomněli?
Pokud ano, rozhodně v tom nejste sami. V posteli si třeba vzpomenu, na to, že jsem si neudělala Dú, nebo že jsem mamce zapomněla říct něco důležitýho. Vzpomenu si na promarněnej večer nad seriálem, kterej mně vůbec nebavil, místo abych se učila na zítřejší písemku z němčiny... Byla nuda (povzdechnu si). Téměř vždycky, když se nudim jdu na internet. Vyhledávám nějaký random věcičky nebo koukám na videa, který jsem viděla asi 100 000 krát. Před spaním je to nejhorší. Čas výčitků, kdy všem pošlu omluvný zprávy za moje chování či nafukování. Někteří mi jsou úplně jedno a Ty další ztratit nechci...
Já mám dva druhy usnutí - VYČERPÁNÍM nebo INTERNETEM! A oba jsou fakt hrozný S vyplazeným jazykem.
Nechápu proč nikdy neusnu, když ráno vstávám v 6:24 a asi v 18:00 prohlásím že jsem unavená :/
Mějte se krásně :-*
XX. Markét

Zkuste čaj! 🍸🍵

12. srpna 2015 v 16:35 | Markét |  Články
Ahoj, dneska pro vás píšu článek, který jsem si vymyslela dopoledne, kdy jsem se sešitem seděla na zahradě nad domácím ledovým čajem ( v tomhle horku se ten teplý nedá pít). Tenhle článek je hlavně pro ty co milujou kafe (piju občas jenom Ice Coffee který si doma připravím). Chápu že kafe někomu chutná a někdo ho pije jen kvůli ,, nakopnutí". Teď v létě mě děsí už to, že si mamka uvaří kafe. Žloutnou po něm zuby ale všichni ho pijí. Nápoj plný ,,umělý energie" (kofeinu) ☕. Mamka jen odvětí ,, vstávám ve 4:23 a energiťáky jsou nezdravý" Asi třikrát jsem si dala Crazy Wolf a v devět se mi chtělo spát?! Ve 4. třídě jsem si vzala s sebou vzala energitky na lyžák a celej pokoj nemohl usnout, kromě holky, která odmítla. Zpět k tématu...😀 Proč nevyzkoušíte ČAJ? Já jsem na čaji skoro závislá (to se týká i bubbletea 😄)
Rada: Když přijde někdo, kdo vypadá jak zombie, uvařte mu čaj! 😩+☕=😈 / 😩+🍵=😎
Tak ahoj! (Všechno nebylo myšleno doslovně 😜)
Jdu si pro čaj 😅🏠

Proč máme zrovna my přijímat uprchlíky?

7. srpna 2015 v 22:30 | Markét |  Články
Ahoj, dneska se zamýšlím nad tím, proč zrovna my? Chápu, ti lidé nemají žádné krásné životy a budou rádi že se sem dostanou. U nás je už tak dost lidi a emigrantů. Češi jsou bez práce a národnostní menšiny (Vietnamci atd.) si tu vytváří svého obchodní sítě. Tito lidé vykrádají pětihvězdičkové hotely na jihu (Řecko) a prchají před zlými osudy. Máme jich přijmout 525. Kam je dáme? V Liberci prý vyklidí ubytovnu a jinde půjdou do ,, Útulků" pro cizince. ČR jim chce poskytnout kurzy Čj. A během dvou let jich tu bude kolem 1800ti. Zapadnou mezi nás? Máme se bát? Jak to vláda vyřeší? 😕.
Nedokážu si představit uprchlíky schovávané na území ČR a Čechy následně odpálené atomovkou 💀👳🙈😦😭😭😰😰. Co si máme myslet? Dopadne to tak, 👬👭👯🙏 nebo tak 👳👳👻🆚😵🙌🙋🙍💂? Lidé se už začínají obávat, ale doufám, že to dopadne dobře!
( Chápu, moc smajlíků 😕)
Klidnou dobrou noc všem 😘😙😙😚😪😪😪😪😪😪👌👍👍👍👍✌

Z kůže až ke Sahaře

6. srpna 2015 v 22:04 | Markét |  Články
Ahoj, dneska píšu článek o mým problému. Teď v létě mi vyschla kůže hlavně v oblasti chodidel a paží.
Kvůli dehydrataci kůže se mi nohy a ruce mění na zšupinkovatělé cosi podobné poušti z těla. Podceňovala jsem hydratační krémy a teď to občas máznu dubovou kúrou nebo opalovákem.
Doporučuji rozhodně hydratovat a promazávat než se Vám tam začnou tvořit puchýřky, které v závěru roz praskají! Mně už se to stalo a když nepomůžou krémy, budu muset zajít na kožní -_- ...
Doufám že jsem sama a nikoho jiného to netrápí
Dobrou :-* °~° ♡♡♡♡

Proč nás překvapují přelivy emocí

5. srpna 2015 v 22:19 | Markét |  Články
Ahoj jak se máte? Já téměř dobře, až na to, že se mi vybavila smutná historka. Asi před 10ti lety jsem
v autobuse z Harrachova do Prahy nechala v kufru autobusu batůžek ve tvaru
žirafky i s mým milovaným medvídkem Pusinkou. Mamka mě utěšovat a že ho ,, adoptovala" nějaká hodná holčička a koupila mi po čase nového. Celý se to stalo tak, že mi mamka řekla že mám pustit ke kufru autobusu ostatní lidi. Zapomněla jsem. Byla jsem malá. A doteď mám chvilky, kdy si vzpomenu na mého medvídka. Dneska jsem kvůli tomu brečela 😢🙀💓... Můj nynější medvídek je i Můj nemilovanější plyšák. (Ano, jsem možná divná [ je mi 13 a zbožňuju plyšáky])
P.S: Pusinka byl sněhově bílý a zbyla mi po něm jenom šálka...😔😭😭😭😽🐻🐻
Vyfoťte si vašeho nejmilejšího plyšového mazlíka a přidejte na Instagram s #
#MUJplyšák
Ahoj