Tipy na dárky

3. prosince 2015 v 19:40 | Markét |  Články
Ahoj, po dlouhé době píšu nový článek. Nehodlám se vymlouvat na nemoc, elektroniku, ani na učení (vše zklamalo). Bohužel nemám k dispozici notebook, a jeden tablet selhal... No konec výmluv :D
Dneska bych Vám chtěla ukázat, jaké dárky by se daly pořídit pro Vaše blízké.
Maminka, babička, teta:
Začínáme maminkou! Mamince bych nejspíš pořídila nějakou knížku (jaké knihy čte? Moje mamka miluje detektivky, ale pozor! Raději se zeptejte!) nebo svíčku ve skleničce (Yankee candle, F&F, Ikea...), dobré kafe, nebo kosmetiku. Babičce vybírám jenom maličkosti, neurazí ani čaj v dárkové kazetce (Pickwick, Teekane). Babičkám by mělo být věnováno alespoň hodně pohodlí, potěší jí třeba sprchový gel nebo hrneček (na který napíšete věnování | bude DIY|) jestli je Vaše babička pohodářka, nesmí jí chybět nějaká designová deka nebo ubrus. Tetě bych koupila např. něco v Primarku, nebo zajděte do LUSHe pro bombu do koupele (nemusíte hned do Lushe joo...) tetu potěší to samé co babičku, ale nesmím zapomenout na diář na rok 2016!
Tatínek, dědeček, strejda:
Tatínkovi bych koupila novou peněženku, nebo čaj. Pro dědečka mám každoročně kalendář a popelník, který mu vyrobím. Myslím, že ho neurazí ani dárkový košík. Strejdovi bych koupila tričko, nebo darovala kupón do oblíbeného obchodu.
Sestra, bratr, kamarádi
Sestra, kamarádka:
Nějaký levnější šperk, (nemyslím zlato, ani stříbro) nebo cokoliv z Claire's, lak na nehty, řasenka...
Bratr, kamarád:
Čepice, sluchátka, hrnek, šála...
Hlubší investice pro celou rodinu:
Víte jak tráví Vánoce děti v Africe, nebo v Indii?
Čekají, až jim přes nadace pošlete dárek! - Vy taky dostanete dárek! - Uvědomíte si, že jste udělali dobrý skutek. Vůbec si neuvědomujete, co by měli ti lidé za ty vaše Iphony (nemyslím že zrovna Vy si žijete v luxusu, někdo však jo!)! Kolik dětí by mělo šanci vyléčit! Pomozte jim! Vám by také někdo pomohl! Taky jste se tam mohli narodit vy! Neutrácejte peníze za nesmysly!! Podpořte UNICEF a jiné organizace! Dělejte! Denně tam umírají nevinní lidé. Pomozte jim.
Dobrou noc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti moje články?

Ano 48.3% (14)
Víc je propracuj a budou fajn! 17.2% (5)
Nic moc 6.9% (2)
Nečetl/a jsem všechny ale jinak super 3.4% (1)
Ne -_- 24.1% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama